laserowe grawerowanie drewna laserowe cięcie skóry laserowe cięcie tworzyw sztucznych laserowe cięcie laminatów laserowe cięcie filcu
Laserowa obróbka drewna · skóry · tekstyliów · materiałów sztucznych

Cięcie i grawerowanie

Obecnie jesteśmy po długich miesiącach testów, które otworzyły przed nami nowe możliwości. Naszą ofertę rozszerzyliśmy o różnorodne materiały. Jesteśmy gotowi sprostać najbardziej wymagającym klientom.

Witamy na stronie firmy

PlywoodDeco

Cięcie i grawerowanie laserowe

Skąd pomysł na nazwę? Drewno jest tu kluczowym słowem. Tworzy ono pierwszy człon nazwy. To właśnie z nim rozpoczęliśmy naszą przygodę w świecie grawerowania laserowego. Początkowo skupialiśmy się głównie na tworzeniu dekoracji, stąd wziął się drugi człon nazwy. Tak właśnie powstało Plywooddeco.

Czytaj więcej
laserowe grawerowanie filcu bielsko

Nasza oferta

Świadczymy usługi cięcia i grawerowania zaczynając od skóry, tekstyliów po tworzywa sztuczne i laminaty. Dzięki wiązce laserowej i odpowiednio dobranym parametrom jesteśmy w stanie z doskonałą precyzją i jakością wyciąć oraz wygrawerować dowolny kształt. Oferujemy również kompleksową pomoc w przygotowaniu projektu. Jesteśmy gotowi sprostać najbardziej wymagającym klientom, dlatego przygotowaliśmy możliwość stworzenia wizualizacji gotowego produktu.

Czytaj więcej
laserowe grawerowanie drewna bielsko

Drewno

Grawerowanie i cięcie laserowe

Drewno jest to idealny materiał do cięcia oraz grawerowania laserowego. Ciąć można każdy rodzaj drewna, natomiast do grawerowania najlepszym wyborem będą odmiany o niskiej zawartości żywicy.

Zobacz ofertę
laserowe cięcie skóry bielsko

Skóra

Cięcie i grawerowanie laserem

Skóra naturalna nie należy do najłatwiejszych materiałów do obróbki. Jednak my opanowaliśmy ją do perfekcji. Strzępiące się brzegi i niska dokładność, która towarzyszy narzędziom mechanicznym oraz pozostałe ograniczenia zostały przełamane dzięki cięciu laserowemu.

Zobacz ofertę
laserowe cięcie tworzyw sztucznych bielsko

Tworzywa sztuczne

i laminaty

Cięcie laserowe tworzyw sztucznych umożliwia uzyskanie idealnie gładkich krawędzi, dzięki czemu nie wymagana jest dodatkowa obróbka. Laser trwale usuwa, bądź modyfikuje powierzchnię materiału zmieniając jego kolor i tworząc kontrast.

Zobacz ofertę
laserowe grawerowanie tekstyliów bielsko

Filc i tekstylia

Laserowe cięcie i grawer

Cięcie filcu i tekstyliów zbliżone jest do procesu obróbki skóry. Po obróbce laserowej krawędź jest delikatnie przytopiona, dzięki temu nie strzępi się i zarazem zachowuje wyraźny brzeg.

Zobacz ofertę
Nawiąż współpracę z naszą firmą

Wycena zlecenia

Ceny cięcia oraz grawerowania uzależnione są od czasu pracy maszyny oraz od stopnia trudności zlecenia. Wykonujemy zamówienia jednostkowe oraz produkcje wieloseryjne. Realizujemy zlecenia również dla osób prywatnych.

Aby wycenić zlecenie potrzebny jest plik w formacie .DXF, .DWG , PDF, bądź zdjęcie z wymiarami gabarytowymi.

Wycena jest w pełni darmowa. Przy większych ilościach sztuk oferujemy bardzo atrakcyjne warunki cenowe. 

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do współpracy

Pozycjonowanie stron WWW Bielsko-Biała