Skóra

Skóra naturalna nie należy do najłatwiejszych materiałów do obróbki. Jednak my opanowaliśmy ją do perfekcji. Strzępiące się brzegi i niska dokładność, która towarzyszy narzędziom mechanicznym oraz pozostałe ograniczenia zostały przełamane dzięki cięciu laserowemu. Po obróbce laserowej krawędź jest delikatnie przytopiona, dzięki temu nie strzępi się i zarazem zachowuje wyraźny brzeg.
Tak jak w przypadku cięcia oraz grawerowaniu drewna, w skórze również możemy tworzyć bardzo skomplikowane kształty. Zaletą obróbki laserowej jest brak naciągania się materiału, dzięki temu gotowy produkt zachowuje swoje wymiary zgodnie z założeniami projektu.
Jak wiemy, skóra występuje w różnych odmianach kolorystycznych. Najbardziej widoczny efekt możemy dostrzec na jasnych wyrobach. Grawer laserowy tworzy świetny kontrast i jest bardzo charakterystyczny. Jednakże na ciemniejszych skórach również możemy uzyskać zadowalające efekty.
Cięcie oraz grawerowanie laserem CO2 pozwala na wykonanie wielu różnorodnych produktów. Przykładem mogą być:

  • personalizowane akcesoria skórzane,
  • naszywki,
  • obroże dla zwierząt,
  • paski,
  • bransoletki,
  • teczki i oprawki.
Nawiąż współpracę z naszą firmą

Wycena zlecenia

Ceny cięcia oraz grawerowania uzależnione są od czasu pracy maszyny oraz od stopnia trudności zlecenia. Wykonujemy zamówienia jednostkowe oraz produkcje wieloseryjne. Realizujemy zlecenia również dla osób prywatnych.

Aby wycenić zlecenie potrzebny jest plik w formacie .DXF, .DWG , PDF, bądź zdjęcie z wymiarami gabarytowymi.

Wycena jest w pełni darmowa. Przy większych ilościach sztuk oferujemy bardzo atrakcyjne warunki cenowe. 

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do współpracy

Pozycjonowanie stron WWW Bielsko-Biała