O naszej firmie

Skąd pomysł na nazwę? Drewno jest tu kluczowym słowem. To właśnie z nim rozpoczęliśmy naszą przygodę w świecie grawerowania laserowego. Początkowo skupialiśmy się głównie na tworzeniu dekoracji, stąd wziął się drugi człon nazwy. Tak właśnie powstało Plywooddeco.
Obecnie jesteśmy po długich miesiącach testów, które otworzyły przed nami nowe możliwości. Naszą ofertę rozszerzyliśmy o różnorodne materiały. Świadczymy usługi cięcia
i grawerowania zaczynając od skóry, tekstyliów po tworzywa sztuczne i laminaty. Dzięki wiązce laserowej i odpowiednio dobranym parametrom jesteśmy w stanie z doskonałą precyzją i jakością wyciąć oraz wygrawerować dowolny kształt. Oferujemy również kompleksową pomoc w przygotowaniu projektu. Jesteśmy gotowi sprostać najbardziej wymagającym klientom, dlatego przygotowaliśmy możliwość stworzenia wizualizacji gotowego produktu.
Jakie są nasze mocne strony? Jesteśmy młodym zespołem, pełnym zapału i chęci do pracy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania, dlatego bardzo chętnie podejmujemy nowe wyzwania. Naszym klientom zawsze oferujemy rozwiązania, które są najbardziej korzystne. Filarami, które stanowią podstawę dla naszych realizacji to przede wszystkim terminowość, dokładność oraz konkurencyjne ceny.

Nawiąż współpracę z naszą firmą

Wycena zlecenia

Ceny cięcia oraz grawerowania uzależnione są od czasu pracy maszyny oraz od stopnia trudności zlecenia. Wykonujemy zamówienia jednostkowe oraz produkcje wieloseryjne. Realizujemy zlecenia również dla osób prywatnych.

Aby wycenić zlecenie potrzebny jest plik w formacie .DXF, .DWG , PDF, bądź zdjęcie z wymiarami gabarytowymi.

Wycena jest w pełni darmowa. Przy większych ilościach sztuk oferujemy bardzo atrakcyjne warunki cenowe. 

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do współpracy

Pozycjonowanie stron WWW Bielsko-Biała