Nasza oferta

Drewno

Drewno

Grawerowanie i cięcie laserowe

Drewno jest to idealny materiał do cięcia oraz grawerowania laserowego. Ciąć można każdy rodzaj drewna, natomiast do grawerowania najlepszym wyborem będą odmiany o niskiej zawartości żywicy.

Zobacz ofertę
Skóra

Skóra

Cięcie i grawerowanie laserem

Skóra naturalna nie należy do najłatwiejszych materiałów do obróbki. Jednak my opanowaliśmy ją do perfekcji. Strzępiące się brzegi i niska dokładność, która towarzyszy narzędziom mechanicznym oraz pozostałe ograniczenia zostały przełamane dzięki cięciu laserowemu.

Zobacz ofertę
Tworzywa sztuczne

Tworzywa sztuczne

i laminaty

Cięcie laserowe tworzyw sztucznych umożliwia uzyskanie idealnie gładkich krawędzi, dzięki czemu nie wymagana jest dodatkowa obróbka. Laser trwale usuwa, bądź modyfikuje powierzchnię materiału zmieniając jego kolor i tworząc kontrast.

Zobacz ofertę
Filc i tekstylia

Filc i tekstylia

Laserowe cięcie i grawer

Cięcie filcu i tekstyliów zbliżone jest do procesu obróbki skóry. Po obróbce laserowej krawędź jest delikatnie przytopiona, dzięki temu nie strzępi się i zarazem zachowuje wyraźny brzeg.

Zobacz ofertę
Nawiąż współpracę z naszą firmą

Wycena zlecenia

Ceny cięcia oraz grawerowania uzależnione są od czasu pracy maszyny oraz od stopnia trudności zlecenia. Wykonujemy zamówienia jednostkowe oraz produkcje wieloseryjne. Realizujemy zlecenia również dla osób prywatnych.

Aby wycenić zlecenie potrzebny jest plik w formacie .DXF, .DWG , PDF, bądź zdjęcie z wymiarami gabarytowymi.

Wycena jest w pełni darmowa. Przy większych ilościach sztuk oferujemy bardzo atrakcyjne warunki cenowe. 

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do współpracy

Pozycjonowanie stron WWW Bielsko-Biała